Drodzy Klienci, w związku z zbliżającą się inwentaryzacją na naszym magazynie, która zacznie się od 20.12.2019 i trwać będzie do 02.01.2020 r. oraz w związku z przerwami świątecznymi u naszych Dostawców informujemy, że realizacja zamówień będzie wydłużona w tym okresie. Płynna realizacja zamówień zostanie wznowione po 03.01.2020 r. Za utrudnienia przepraszamy.

Filters

Filtracja ceny Filtracja ceny

0 zł - 360 zł

Klasa szczelności

Barwa światła

Dostępność

Lalka cosmetics

  Newsletter

Zapisz się teraz do newslettera i zyskaj:
- Dostęp do aktualnych promocji
- Specjalne kody rabatowe
- Informacje o najnowszych trendach

Taśmy LED

Ilość produktów: 137

Taśma LED to model nowoczesnego oświetlenia, które posiadają cenione przez Klientów właściwości, takie jak bardzo niskie zużycie energii oraz możliwość formowania z nich dowolnych kształtów. Dodatkowo taśmy LED charakteryzują się wyjątkowo wszechstronnym zastosowaniem. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane w oświetleniu wszelkich przestrzeni, schodów, sufitów, czy nawet mebli kuchennych. Dodatkowo zastosowanie modeli RGB umożliwia wybór wielu kolorów. Wszystko to w połączeniu z wyjątkowo przystępną ceną sprawia, że taśmy LED cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród Klientów.

Dlatego właśnie w naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości produkty, które przez długi okres tworzyć będą wspaniały klimat w miejscu ich usytuowania.

na stronę
Pokazuje 1 - 84 z 137 elementów
Pokazuje 1 - 84 z 137 elementów
Akceptujemy płatności Internetowe obsługiwane przez PayU